VÍTÁM VÁS VE SVÉM OBCHŮDKU
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. OBCHODNÍ INFORMACE
  3. Vrácení zboží a reklamace

Vrácení zboží                                                  

Zboží zakoupené v mém e-shopu můžete vrátit do 14 dnů od jeho převzetí, a to bez udání důvodů. Peníze za zboží Vám vrátím na bankovní účet.

Zboží řádně zabalte tak, ať nedojde k jeho poškození při přepravě. Nemusíte vypisovat žádný formulář, vystačíte si s papírem, který bude obsahovat: Vaše jméno, číslo faktury a číslo Vašeho účtu, na který odešlu částku za vrácené zboží. Dále o jaké zboží se jedná, tzn.kód výrobku a počet kusů. Každý výrobek mám kód, který je i na faktuře. Např. 2x DL611, 1x Dx202, atd.

Řádně zabalené prosím odešlete na adresu: Monika Opacká, Komorní Lhotka 396, Komorní Lhotka, 739 53, tel.č. 728 913 396, e-mail info@valimon.cz

Doklad o odeslání zboží na mou adresu (podací lístek) si pečlivě uschovejte do doby vyřízení vrácení zboží. Peněžní prostředky, které jste za zboží zaplatili, Vám vrátím do 14 dnů ode dne vrácení zboží. Náklady s vrácením zboží zpět na mou adresu při odstoupení od smlouvy nesete vždy Vy.

 

Reklamace

Během dlouhé cesty, kterou musí zásilka urazit, může dojít k jejimu poškození. Pokud zásilka během přebírání jeví známky poškození, nepřebírejte ji. Postup je stejný jako u vrácení zboží. Náklady na vrácení zboží jdou nyní za mnou, prosím tedy a zaslání dokladů o zaplacení přepravy. Jinak prosím postupujde stejně jako v případě "vrácení zboží".

V obou případech by bylo vhodné mě předem informovat o odstoupení od smlouvy či o reklamaci a informovat mě o odeslání.

 

Upozornění - rozdílné barevné tónování dřeva, suky, letokruhy, kresba dřeva, tmelené části a drobné nedostatky vzniklé při výrobě nejsou vady a tudíš nemohou být předmětem reklamace.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz